BIP
8. FLOTYLLA OBRONY WYBRZEŻA
Aktualności
Rocznicowy koncert w 8.FOW
29.11.2016
W niedzielę, 27 listopada, w sali widowiskowej MDK, odbył się koncert piosenki włoskiej, w wykonaniu duetu An Dreo & Karina. Wydarzenie odbyło się w ramach 98. rocznicy utworzenia polskiej Marynarki Wojennej

Zespół został entuzjastycznie przyjęty przez licznie zgromadzoną marynarską publiczność. Artyści mieli z nią bardzo dobry kontakt, a widzom zgromadzonym w sali widowiskowej, udzieliła się ich pozytywna energia. Publiczność śpiewała wraz z duetem, klaskała, kołysała się w rytm największych przebojów piosenki włoskiej.

 

An Dreo & Karina wykonali doskonale wszystkim znane utwory z repertuaru Al Bano i Rominy Power. Nie zabrakło Felicita, Ti Amo, Ci Sara, Sempre Sempre czy Volare. Po godzinnym koncercie, artyści zagrali bisy, na życzenie publiczności.

GALERIA


An Dreo & Karina to wyjątkowy duet. Artyści, jako jedyni w Europie wykonują utwory Al Bano i Rominy Power w oryginalnych tonacjach. Zespół powstał pod koniec 1999 roku. Pierwsza płyta duetu An Dreo i Karina, ukazała się na początku 2001 roku. An Dreo & Karina zagrali setki koncertów w Polsce i za granicą. Duet występował na scenach m.in. USA, Malty, Czech i Słowacji. Wygrali Europejski Festiwal Coverów, gościli w różnych programach telewizyjnych i muzycznych.

 

Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych